Zloděj

Zloději

Mnozí si při slovu zloděj představí umaštěného ničemu kradoucího jablka na tržišti, ale takto rozhodně úspěšný zloděj nevypadá. Téměř každý obchodník umí alespoň pár dovedností tohoto povolání, protože někdy se prostě hodí vědět důležité informace dřív než konkurence, nebo opustit město jinudy než hlavní branou. Mezi zloději je i velké množství dobrodruhů, jež pátrají ve starých zříceninách po zapomenutých pokladech, mnohdy chráněných důmyslnými pastmi. Jsou tu i tací, kteří se specializují na tichou likvidaci osob, které díky nim doslova zmizí ze světa. Někdo by o nich mohl říci, že to jsou špinaví vrazi a mordýři, ale tento výcvik podstupují i známí diplomaté a tajní agenti království, protože někdy je lepší zničit tyrana číší s otráveným vínem, než uvrhnout celou zemi do války.

 

Strom dovedností zlodějů

I. Stupeň
II. Stupeň
III. Stupeň
IV. Stupeň
Všechny kategorie zbraní
Doplňující kategorie

 

Co si připravit na hru zloděje

Dýka - Naprostý základ pro hru zloděje

Ampulky na jedy - Zloději se, mimo jiné, zabývají i výrobou nejrůznějších jedů. Je praktické pořídit si alespoň 5 uzavíratelných ampulek.

Popisky na jedy - Vše si lze přepsat ručně, ale výhodnější je si tyto texty předem vytisknout z přiložého odkazu níže. Doporučený formát je A5.

 

Odkazy

FB skupina Svobodní obchodníci města Brožova: Zde!

Facebook na mistra zloděje: Zde!

Ostatní: Kompletní set pravidel zloděje, Zlodějské jedy, Herbář

Podklady pro ty kteří plánují vyrábět větší množství výrobků (opět počítá se s formátem A5):

Štítky (Zlodějské jedy)Štítky (Extrakty z bylin)Štítky (Léčiva)