Alchymistický cech

Zdravím všechny občany Brožovské!

Následující rok se děje spoustu změn a do těchto změn patří i založení naší organizace Cechu Alchymistů. A ptáte se proč?                                                                            No, na to je jednoduchá odpověď. Pro nás alchymisty, věčné badatelé za pravdou a strůjce vědění je velice těžké přežívat o samotě. Hlavně poslední roky nestáli moc za nic moc že?

Toho jsme si všimli i my a proto nás napadlo se u družit v jedné komunitě jako je cech. Avšak pro samotnou podstatu cechu je potřeba pevná vnitřní kostra, co bude držet naše myšlenky a cíle v pevném objetí jako samotná horská skála svírající modré prameny života tkvícího v ni. A proto je nutné se začít družit. A proto je nutné míti vás. Ano, všechny vás. Každá ruka je potřebná při budování nového zítřku v naší vízy vědeckého pokroku pro, který to hlavně děláme. Pro, který doufám, že to budete dělat i vy. Pokud se k nám přidáte. Jsme totiž velice demokratičtí, otevření a zapálení pro naši věc... A i když by vám nevyhověli ideály proč se přidat, tak nesteskněte. Pořád je možné dovážet suroviny, sbírat byliny či nabízet jiné služby. To samé platí i pro budoucí členy. Jelikož se vždy také můžete obrátit na ekonomickou stránku věci, která může být i velice výnosná... 

Takže pokud vás náš cech láká. Můžete te se do něj přihlásit! Bereme jak externisty, tak samotné alchymisty!                                                                                                Vzhůru a vědě zdar!

Celestýn, zástupce cechu.

 

Benefity :

+ Finanční podporova vědeckých projektů 

+ Slevy mezi známými obchodníky 

+ Nestranost vůči samotnému prodeji stranám a prodej samotný

+ Možné zajištění ochrany vaší osoby

 

Potřeby:

ZSběrače bylinek, lovce a kohokoliv kdo může dodávat materiát na výrobu alchymistických výrobků.  Ty třeba můžou na oplátku s části padnout do rukou dodavatelů.