Lidé

Jaroslav ‘Jarin’ Šilhavý

hlavní pořadatel, hlavní koordinátor zázemí a techniky, bůh

Petr ‘Žofka’ Seghman

pseghman@seznam.cz

hlavní organizátor hry, příběhová sekce

Tomáš ‘Tom’ Khek

KhekT@seznam.cz

příběhová sekce, politika

Martin ‘Vamp’ Fanta

vamp66cz@gmail.cz

příběhová sekce, osobní linky

Julie 'Samantha Serpentes' Vondráková

Jeminni@seznam.cz

registrace, podsvětí, glejty

Michael ‘pan Michal’ Bronec

Barbar.Bronec@seznam.cz

mistr válečník

Martina ‘Lirael’ Kadavá

frmolinek.martina@seznam.cz

mistr hraničář

Roman 'Tholdrin' Kutálek

tholdrin@gmail.com

mistr alchymista

Lukáš 'Khadgar' Pospíšil

khadgarr@gmail.com

mistr kněz

Daniel 'Taryn' Kostić

noctowl@seznam.cz

mistr mág

Vy víte kdo...

[shortcode name="orgmail"]

mistr zloděj

Lukáš 'Aileanach' Truxa

truxa.lu@gmail.com

mistr druid

Kitekat & Pepetrix

epická sekce, kokosáci

Marie 'Maru' Fantová

Marie.Fantova@gybot.cz

podpora hry, příběhů a organizace

Olga 'Olí' Kostkanová

gwendy@asf.cz

hospoda

Jakub 'Gumbysh' Šíma

hospoda

Tomáš 'Koky' Kohout

hospoda

Miroslav 'Tarenor' Drozen

koordinátor za Fantasy vesničku