Zlenice larp

Církev Mamon

Věrní uctívači a následovníci Mamon, nejkrásnější z bohů, bohyně všeho oběživa, ochránkyně dobrých kupců a patronky šikovných zlodějů, mocné paní přelétavého štěstí. Klaňte se vládkyni poledního zlaťáku a nočního stříbrňáku, které jsou každý den směňovány v tak prapodivných kurzech! Přijďte mezi nás a vyslechněte naše prosby k vládkyni světa! Pokloňte se a přijměte požehnání! První vskutku kultivovaná a ratifikovaná církev Brožovská, za níž stojí tradiční a osvědčený mezinárodní kult s tisíciletou tradicí! Doslova zázraky za minimální poplatky! Mladá Brožovská misijní a expansivní náboženská společnost snažící se vnést do barbarského světa trochu mízy civilizace. A co jiného je mízou civilizace než peníze a jejich neustálý, ať už jakkoli legální, pohyb. Připojte se co nejdříve! Zajímavé možnosti, výroční odměny a jistý postup pro každého věrného člena! Mnoho benefitů pro stálé uctívače! Přijďte ještě dnes!

Ludus Peathrachas

Vznešený název pro kulturně, společensky a sportovně laděnou čerstvě založenou instituci. Ludus Peathrachas (dále pouze jako LP) se zaměřuje na výchovu, výcvik a vzdělávání mladých a nadějných. Mimo jiné se LP specializuje na výcvik hráčů Skurut-ballu (1. Liga skřetballu), bojovníků všeho druhu a pořádání společenských událostí s lehce násilnou tématikou. Naše vysoce kvalifikované instruktorky a instruktoři jsou svým sofistikovaným přístupem ke cvičencům i veřejnosti vyhlášení v nejednom městě. Při společenských událostech pořádaných LP není nouze o zábavu.
Dokonce můžete zkusit své štěstí i při nevinné sázce na svého šampiona. LP vám nabízí nepřetržitou zábavu po celou dobu svého působení v městě Brožově. Veškerá detailní pravidla, týkající se sázek a účastí v gladiátorských kláních budou k dostání u obsluhy a profesionálně vyškoleného personálu městské arény, která je momentálně v nájmu Ludu Peathrachas.

Lesní elfové - Melaos

Není tomu tak dávno, co jsme jako elfové pod ochrannou rukou Mistryně Druidky pečovali o Hvozd, starali se o lesní bytosti a byli jsme jedním z kořenů rovnováhy sil v této části světa. Pak však druidi odešli a země zdivočela, nebylo kontroly nad magií a silami v lesích, harmonie byla narušena. Mnozí z nás odešli a mnozí podlehli, dali přednost bezpečnému životu ve městech. My však vytrváme, zachováme svou svobodu a odoláme nepřirozeným silám. Hvozd se jednou uklidní a my budeme opět žít v harmonii s přírodou. Do té doby si budeme hájit svou nezávislost, náš způsob života a náš les.

Karavana z Galmory

Jakmile se v osvobozené Galmoře rozneslo, že Lukrécia Esmeralda Delfinea Merici je vyslána do Brožova, rozhodla se jí na cestě doprovodit široká škála osob. Přeci by jí cestou bylo samotné smutno…navíc Merici vždy cestují ve velkém stylu. Kromě samotné lady Merici a jejího doprovodu se tak přidali herci, básníci, hudebníci, obchodníci a dobrodruzi všeho druhu. Zvědaví na bájný Brožov. Část z nich si cestu rozmyslela už na „území nikoho“, ale dost je jich ještě stále na cestě.

Městští hraničáři

Město je naší divočinou, má své lovce i kořist... je zrádné a kruté, tak jako ti kdo jej postavili, My lidé. Jsme Městští hraničáři, stopaři ve stokách, znalci pravdy na dně sklenky. Jsme to My, kdo uklízí po alchymistech či nekromantech a nebojí se občas si umazat ruce. Jsi lůzr kterého nikdo nepotřebuje či kráska bez životního cíle? Zajdi do herberku U Dvou kůzlat a ptej se po Samovi.

PS.: Nejsme charita, zbraně si přineste svoje.

Klefova banda

Máte problém s kterým si nedokážete poradit? A máte dostatek peněz, abyste někomu dokázali zaplatit? Neplatťe amatérům, když můžete mít profesionály. Příjímáme zakázky všeho druhu za rozumné ceny. Chcete zajímavou práci a máte aspoň trochu talentu? Práci s dobrým kolektivem a za příjemné peníze? Přidejte se k nám a vydejte se na svoji cestu ke slávě.

Řád Rytířů Rudého Draka

Spravedlnost, síla a čest.Tyto tři slova jsou základem našeho Řádu. Pokud vás někdo bezdůvodně ohrožuje, nebo víte o někom kdo páchá zlo, nebojte se nám to říct. A pokud jste snad vy ti kdo páchají zlo, věřte, že před námi se neschováte. Proto konejte jen dobro, aby naše zbraně i nadále mohly zůstat tam, kde jsou.

Obchodní cech

Neváhejte se přidat, pro členy jsou zajištěné mnohé cechovní výhody.
Naše organizace má mnohaletou tradici a dobré zázemí, myslíme rychle a hledíme dopředu. Vstříc lepším zítřkům a plnějším měšcům.

Kult Krve

Kult jenž se odtrhl od Krvavé Šťáry a navrátil se k uctívání své bohyně a šíření jejího vlivu. Jsou ochotni pro svůj kult a svou bohyni klidně zemřít.

Žádná skupina


Jiná skupina


Barbarská vesnička


Lid z močálů


Jesenická kompanie


Krvavá Šťára


Upíři


Helheim


Kalmundi


Piráti


Shamahanští hraničáři


Klan Meniry


Bojoví psíci


Krvavý prachy


Veselá kumpanie


Goblini


Městská knihovna


Baronova sběř


Larp of ASF.cz
Webdesign od Eskel.cz