Zlenice larp

Kdy a kde

Od středy 21. června do neděle 25. června 2017
Tábořiště u obce Čisovice

O akci

Zlenice jsou klasická fantasy hra na živo (LARP, dřevárna) s originálním dějem pro hráče starší 15 let patřící mezi největší svého druhu v Čechách. Pořadatelem hry je ASF Asociace Fantasy, o. s.

Podmínkou účasti je registrace, fantasy nebo historický kostým, vlastní potřeby pro táboření a chuť si hrát. Organizátoři zajišťují program, místo na postavení stanu, hygienické zázemí (suché toalety), pitnou vodu a zdravotní dohled. Hráči se mohou jako každý rok občerstvit ve stylové hospůdce, a letos opět i v "zájezdním hostinci" nahoře v lese.

Orientační program


22.6. středa Příjezd účastníků, registrace je možná po celý podvečer. Po osmé večerní vypukne tradiční velké divadlo, kterým bude hra zahájena.
23.6. čtvrtek Registrace je možná dopoledne do 10 hodin, odpoledne od 18 hodin, zcela výjimečně pro větší skupiny i během dne. Hra probíhá po celý den až do osmi hodin večer, pro zájemce i v noci.
24.6. pátek Registrace je možná dopoledne do 10 hodin, odpoledne od 18 hodin, zcela výjimečně pro větší skupiny i během dne. Hra probíhá po celý den až do osmi hodin večer, pro zájemce i v noci.
25.6. sobota Registrace je možná dopoledne do 10 hodin. Hra vrcholí. Sobotní večer a noc je tradičně ve znamení závěrečných oslav.
26.6. neděle Především balení, úklid a odjezd. Uvítáme všechny, kdo se rozhodnou pomoci s úklidem.

Chápeme, že spousta z Vás nemůže přijet už ve středu, naopak jiní po dřívějším začátku volají. Proto je hra koncipována tak, že nevadí, když se nezúčastníte od začátku. I tak máte šanci jak hrát, tak "vyhrát".

Za co můžete jako hráči jet?

Tady je pár úvodních slov pro nováčky i hráče, kteří nás svými dobrodružstvími podporují pravidelně. Ti z Vás, kteří mají postavu z minulého nebo jiného předchozího ročníku, mohou jet za tuto postavu, pokud předchozí pobyt na Zlenicích přežila. Pro ostatní hráče máme několik možností, jak si vytvořit postavu novou. Je možné si vybrat z popsaných archetypálních povolání a z popsaných ras nebo kombinovaných dovedností jednotlivých povolání (dle charakteru postavy, kterou si hráč zvolil). Bude možné si zároveň vybrat z několika druhů CP (volba bude nejspíše probíhat formou konkurzu). Letos bude možné jet za příšeru, která ovšem bude vyžadovat vlastní přípravu a po konzultaci s organizátory bude každé příšeře přidělen vlastní postupový systém, dovednosti a jejich učení a vše ostatní. Velice bychom uvítali také jakékoli dobrovolníky, kteří by nám chtěli kreativně pomoci se hrou formou CP. Vlastní příprava platí také pro ty z hráčů, kteří budou chtít jet za některou z prozatím nepopsaných ras. Vaše invence, podmínky, příběhové vychytávky a požadavky na letošní hru přijímáme do konce dubna 2015.

Registrační poplatek

Poplatek Základní Členský (ASF.cz)
Do 16.6.2017 400 Kč 300 Kč
Na místě 450 Kč 350 Kč


Číslo účtu: 2800798945/2010
Variabilní symbol: 1502 a vaše rodné číslo před lomítkem
Úhrada registračního poplatku - kontrolu můžete provést zde
Důležité! Podle variabilního symbolu identifikujeme vaši platbu
Larp of ASF.cz
Webdesign od Eskel.cz